Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na wynajem Gronów - Oferty wynajmu działek

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

7 200 zł3 600 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu idealne miejsce na powierzchnie magazynowe z dostępem do toru. Do wynajęcia teren o pow. 3600,00 m2, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka Henryków

Henryków(Gronów + 26 km)

2 000 zł2 300 m² 0,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na wynajem utwardzony oraz ogrodzony plac o powierzchni około 2300 m . Plac znajduje się na terenie ogrodzonego terenu magazynowego na obrzeżach Zduńskiej Woli w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł8 300 m² 1,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Do wynajmu teren inwestycyjny o powierzchni 8300 m2 przy drodze wylotowej z Gorzowa Wlkp. w kierunku Szczecina. Droga o dużym natężeniu ruchu. W pobliżu znajduja sie przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Towarowa

Nowa Sól(Gronów + 40 km)

2 800 zł6,25 m² 448 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje do najmu grunt o pow. 6,25 m2 (stanowiący część dz. nr 690/21 obr. Nowa Sól) mieszczący się w Nowej Soli, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna, ul. Spokojna

Zamoście,Gorzów Wielkopolski(Gronów + 39 km)

4 000 zł3 000 m² 1,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu grunt o pow. 3000m2 z posadowionym na nim budynkiem magazynowym o pow. 150m2 w Gorzowie Wlkp.,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, Aleja Wojska Polskiego

Zawada,Zielona Góra(Gronów + 20 km)

2 500 zł761 m² 3,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Posiadamy do wynajęcia bardzo atrakcyjnie położoną działkę w Zielonej Górze. Działka zlokalizowana jest przy głównej arterii w mieście przy ulicy Wojska Polskiego. Działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna, ul. Morcinka

Szklarska Poręba(Gronów + 49 km)

15 970 zł6 885 m² 2,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Adres: ul. Gustawa Morcinka, szklarska Poręba Powierzchnia gruntu: 6 885 m Grunt: dz. ewid. nr 645 obręb 0005 miasta Szklarska Poręba Cena: 2,32 zł/m2 Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość na.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł3 200 m² 1,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje do najmu utwardzony plac o powierzchni 3200 m z dostępem do torów na działce o numerze ewidencyjnym 3/3,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Oksza

Oksza(Gronów + 18 km)

19 000 zł110 000 m² 0,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Duży teren inwestycyjny w okszynp.farmę fotowoltaiczną,inne. Zjazd z głównej drogi krajowe 22,Gorzowa Wlkp w kierunku Kostrzyn-Berlin,następnie droga gminna asfaltowa ok 2km. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna Nowogród Bobrzański

Nowogród Bobrzański(Gronów + 21 km)

5 000 zł1 575 m² 3,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu idealne miejsce na powierzchnie magazynowe, przeładunkowe. Przedmiotem wynajmu jest droga kołowa.

Szczegóły ogłoszenia

Działka przemysłowa uzbrojona Zebrzydowa

Zebrzydowa(Gronów + 18 km)

10 000 zł10 000 m² 1 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do wynajęcia utwardzony plac częściowo wyłożony płytami betonowymi. Dogodny dojazd, duży plac manewrowy, miejsca postojowe. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Zebrzydowa, gm.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach